Zespół

drukuj
asd1, 17.10.2015

Zespół Fundacji:

Aleksandra Kujawska, Prezes Zarządu

akujawska@tdw.org.pl

 

Agnieszka Nowińska, Wiceprezes Zarządu - Gruzja, Armenia, Białoruś

anowinska@tdw.org.pl

 

Aleksandra Grabowska - Henschel, Sekretarz Zarządu - Gruzja, Armenia, Tadżykistan

agrabowska@tdw.org.pl

 

Małgorzata Biczyk - Tadżykistanmbiczyk@tdw.org.pl

 

Artur Kacprzak - Ukraina / akacprzak@tdw.org.pl

 

Paweł Kost - Ukraina / pkost@tdw.org.pl

 

Elżbieta Kowalska - Centrum Edukacji, Informacji i Aktywizacji Seniorów / ekowalska@tdw.org.pl

 

Rostysław Kramar - Ukraina / rkramar@tdw.org.pl