Rozpoczynamy nowy rok akademicki UOTW

drukuj
ag, 17.09.2016

Jak być szczęśliwym, dlaczego w Gruzji tak ważny jest stół, czym się różni mołdawska zama od naszego rosołu i co w posagu wnosi panna młoda w Tadżykistanie - między innymi o tym będzie można posłuchać w nowym roku akademickim Uniwersytetu Otwartego Trzeciego Wieku. Inauguracja w środę 12 października 2016 r., zapisy nowych słuchaczy 5 października

Odkrywanie nowego świata fotografii i filmu, nowe wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, stałe wykłady od lat cieszące się dużym powodzeniem - to czeka naszych słuchaczy Uniwersytetu Otwartego Trzeciego Wieku. Dlaczego Gruzini wznoszą toast za Pana Boga i świętych, co w posagu panny młodej w Tadżykistanie robią mazowieckie łabędzie - o tym będziemy opowiadać. 

Zapraszamy na inaugurację nowego roku do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Warszawie przy ul. Polnej 7a w środę 12 października. Szczególnie serdecznie zapraszamy nowych słuchaczy. Zapisy 5 października w godz. 10.00 - 13.00, również w OSiR przy ul. Polnej 7a. Szczegółowe informacje na temat inauguracji i zapisów znajdą Państwo w zakładce UOTW "informacje dla słuchaczy".