Zaproszenie na Dancing Międzypokoleniowy - kolejna edycja znanej imprezy już 4 czerwca.

drukuj
Barbara Słomka, 01.06.2017

Dancing Międzypokoleniowy to Optymalny wybór.
Kolejna edycja znanej imprezy już 4 czerwca!

 

W niedzielę, 4 czerwca w Lake Park Wilanów, odbędzie się kolejna edycja kultowej już imprezy - Dancing Międzypokoleniowy. Tym razem wydarzenie zorganizowane będzie pod hasłem "Optymalne wybory", Wydarzenie poprowadzą didżeje seniorzy oraz artyści młodego pokolenia, raperzy JWP. Na dancefloorze zatańczą seniorzy oraz młodzi. Goście będą mieli okazję skorzystania z darmowych porad dietetyków oraz nauki pływania na wake’u.

 

Dancing Międzypokoleniowy to doskonała okazja do przełamania barier, dzięki wspólnej zabawie osób młodych i starszych. Cykl organizowany jest od 2011 roku, a ideą jaka mu przyświeca jest łączenie pokoleń.

"To będzie wyjątkowa edycja imprezy" – zapewnia Paulina Braun, twórczyni, pomysłodawczyni i organizator inicjatywy Dancing Międzypokoleniowy. - "Po pierwsze miejsce, w którym odbędzie się impreza to Lake Park Wilanów, czyli miejsce plażowe i wakacyjne. Po raz kolejny chcemy przełamać schematy – przesuwając granicę tego co wypada seniorom".

 

 

Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do godziny 22.00. Za deckami wystąpią weterani Dancingów Międzypokoleniowych Dj Roman i Dj Andrzej. 

Z kolei młodsze pokolenie reprezentować będzie kolektyw warszawskiej sceny hip hopowej JWP.

Uczestnicy imprezy, oprócz potańcówki, będą mogli wziąć udział w szeregu specjalnie przygotowanych atrakcji, takich jak: nauka pływania na wakeboard’zie, wypróbowanie zdrowych przekąsek oraz skorzystanie z darmowych porad dietetyków. 

 

Transport
Dla osób, które będą się chciały wybrać na imprezę, organizator przygotował specjalne busy kursujące w godzinach 16.00 – 23.00. 

Busy będą jeździły z pętli autobusowej Metro Wilanowska do Lake Park Wilanów i z powrotem.
Na przystanku będą czekać na gości koordynatorzy transportu z Dancingu. 

 

Kiedy: 04.06.2017*

Gdzie: Lake Park Wilanów
godz. 17:00 – 22:00
Transport – Metro Wilanowska (pętla autobusowa)
Wstęp: bezpłatny na hasło Dancing Międzypokoleniowy


* W przypadku złych warunków atmosferycznych i opadów deszczu, Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu imprezy na 10.06.2017

 

Dancing Międzypokoleniowy

Ideą Dancingu jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek, łączenie pokoleń, Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku.

JWP
JWP/BC to warszawska grupa, wywodząca się ze środowiska graffiti, która świętuje w tym roku 20-lecie istnienia. Jak zawsze w przypadku JWP/BC mamy do czynienia z sutą dawką żywiołowej i błyskotliwej, rapowej energii. Koncerty grupy to energetyczne show, kipiące energią ze sceny i od zebranych fanów grupy.

 

Trasa dojazdu do Lake Park Wilanów (mapka)

 

Wyświetlanie Cover_foto_Dancing Międzypokoleniowy.png

 

język polskijęzyk angielski

WESPRZYJ NAS

Wpłać darowiznę na konto:

nr 60 2030 0045 1110 0000 0386 5930

tytułem: darowizna na cele statutowe

KRS: 0000137258

 

Sprawdź gdzie działamy

Ośrodek Studiów Wschodnich

Czechy: zarzuty Komisji Europejskiej wobec premiera Babiša

29 listopada KE przekazała czeskim instytucjom odpowiedzialnym za dystrybucję funduszy UE raport końcowy z audytu dotyczącego konfliktu interesów Andreja Babiša (ANO) jako premiera Czech i zarazem beneficjenta unijnych dotacji dla holdingu Agrofert, formalnie przekazanego przez niego pod zarząd dwóch funduszy powierniczych. Raport jest niejawny, ale według opublikowanej w mediach kopii – niekorzystny dla premiera.

Niemcy: eskalacja sporu koalicyjnego o wiatraki

11 listopada opublikowano projekt ustawy o wyjściu z węgla przygotowany pod kierownictwem ministra gospodarki i energii Petera Altmaiera (CDU). Poza przepisami dotyczącymi zakończenia pozyskiwania energii z węgla do 2038 r. w projekcie zamieszczono pakiet zmian związanych z OZE, w tym postulowaną przez chadeków regulację odległościową. Zakłada ona, że odległość nowo budowanych wiatraków od osiedli mieszkalnych ma wynosić minimum 1000 m. Projekt przewiduje, że regulacja będzie miała zastosowanie już dla skupisk liczących pięć gospodarstw.

Sankcje sportowe przeciwko Rosji

9 grudnia 2019 r. Komitet Wykonawczy Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) jednogłośnie podjął decyzję o odsunięciu Rosji na okres czterech lat od udziału w międzynarodowych wydarzeniach sportowych o zasięgu światowym, w tym w igrzyskach olimpijskich (pod własną flagą Rosjanie będą mogli brać udział jedynie w kwalifikacjach). Odebrał jej także prawo do organizacji takich wydarzeń. Sankcje nie obejmują zawodów o zasięgu kontynentalnym, np. Mistrzostw Europy w piłce nożnej zaplanowanych na 2020 r.