Zaproszenie na Dancing Międzypokoleniowy - kolejna edycja znanej imprezy już 4 czerwca.

drukuj
Barbara Słomka, 01.06.2017

Dancing Międzypokoleniowy to Optymalny wybór.
Kolejna edycja znanej imprezy już 4 czerwca!

 

W niedzielę, 4 czerwca w Lake Park Wilanów, odbędzie się kolejna edycja kultowej już imprezy - Dancing Międzypokoleniowy. Tym razem wydarzenie zorganizowane będzie pod hasłem "Optymalne wybory", Wydarzenie poprowadzą didżeje seniorzy oraz artyści młodego pokolenia, raperzy JWP. Na dancefloorze zatańczą seniorzy oraz młodzi. Goście będą mieli okazję skorzystania z darmowych porad dietetyków oraz nauki pływania na wake’u.

 

Dancing Międzypokoleniowy to doskonała okazja do przełamania barier, dzięki wspólnej zabawie osób młodych i starszych. Cykl organizowany jest od 2011 roku, a ideą jaka mu przyświeca jest łączenie pokoleń.

"To będzie wyjątkowa edycja imprezy" – zapewnia Paulina Braun, twórczyni, pomysłodawczyni i organizator inicjatywy Dancing Międzypokoleniowy. - "Po pierwsze miejsce, w którym odbędzie się impreza to Lake Park Wilanów, czyli miejsce plażowe i wakacyjne. Po raz kolejny chcemy przełamać schematy – przesuwając granicę tego co wypada seniorom".

 

 

Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do godziny 22.00. Za deckami wystąpią weterani Dancingów Międzypokoleniowych Dj Roman i Dj Andrzej. 

Z kolei młodsze pokolenie reprezentować będzie kolektyw warszawskiej sceny hip hopowej JWP.

Uczestnicy imprezy, oprócz potańcówki, będą mogli wziąć udział w szeregu specjalnie przygotowanych atrakcji, takich jak: nauka pływania na wakeboard’zie, wypróbowanie zdrowych przekąsek oraz skorzystanie z darmowych porad dietetyków. 

 

Transport
Dla osób, które będą się chciały wybrać na imprezę, organizator przygotował specjalne busy kursujące w godzinach 16.00 – 23.00. 

Busy będą jeździły z pętli autobusowej Metro Wilanowska do Lake Park Wilanów i z powrotem.
Na przystanku będą czekać na gości koordynatorzy transportu z Dancingu. 

 

Kiedy: 04.06.2017*

Gdzie: Lake Park Wilanów
godz. 17:00 – 22:00
Transport – Metro Wilanowska (pętla autobusowa)
Wstęp: bezpłatny na hasło Dancing Międzypokoleniowy


* W przypadku złych warunków atmosferycznych i opadów deszczu, Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu imprezy na 10.06.2017

 

Dancing Międzypokoleniowy

Ideą Dancingu jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek, łączenie pokoleń, Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku.

JWP
JWP/BC to warszawska grupa, wywodząca się ze środowiska graffiti, która świętuje w tym roku 20-lecie istnienia. Jak zawsze w przypadku JWP/BC mamy do czynienia z sutą dawką żywiołowej i błyskotliwej, rapowej energii. Koncerty grupy to energetyczne show, kipiące energią ze sceny i od zebranych fanów grupy.

 

Trasa dojazdu do Lake Park Wilanów (mapka)

 

Wyświetlanie Cover_foto_Dancing Międzypokoleniowy.png

 

język polskijęzyk angielski

WESPRZYJ NAS

Wpłać darowiznę na konto:

nr 60 2030 0045 1110 0000 0386 5930

tytułem: darowizna na cele statutowe

KRS: 0000137258

 

Sprawdź gdzie działamy

Ośrodek Studiów Wschodnich

Kirgistan: aresztowanie byłego prezydenta

8 sierpnia został tymczasowo aresztowany były prezydent Kirgistanu Ałmazbek Atambajew. Zatrzymanie poprzedziły dwa nieudane szturmy sił specjalnych na jego rezydencję; zginął w nich jeden żołnierz, a kilkadziesiąt osób zostało rannych (wcześniej kirgiski parlament uchylił Atambajewowi należny byłym szefom państwa immunitet). Politykowi postawiono na razie 14 zarzutów: m.in. korupcji, nadużycia władzy, organizacji masowych zamieszek i zabójstwa.  

Rosja: sinusoida protestów

Od połowy lipca w Moskwie trwają protesty przeciwko niedopuszczeniu niezależnych kandydatów, mimo spełnienia przez nich formalnych kryteriów, do zaplanowanych na 8 września wyborów do Moskiewskiej Dumy Miejskiej. Kulminacyjnym momentem protestów stała się demonstracja 10 sierpnia, która zgromadziła do 60 tys. uczestników.

Niemiecka dyskusja o wojskach amerykańskich w Polsce

9 sierpnia amerykański ambasador w Niemczech Richard Grenell w wywiadzie dla niemieckiej agencji prasowej stwierdził: „oczekiwanie, że amerykańscy podatnicy będą utrzymywali ponad 50 tys. Amerykanów w Niemczech, a Niemcy będą wykorzystywali swoją nadwyżkę handlową na potrzeby wewnętrzne, jest obraźliwe”. Dzień wcześniej ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher na swoim koncie na Twitterze zamieściła wiadomość o tym, że „Polska wypełnia zobowiązanie do wydawania 2% na obronność w NATO, a Niemcy nie.