Posiedzeniu Komisji Polityki Senioralnej w gmachu Sejmu RP dnia 25 października od godziny 16-tej.

drukuj
Barbara Słomka, 19.10.2017

Szanowni Państwo, 

W załączeniu przesyłam zawiadomienie o posiedzeniu Komisji PSN, które odbędzie się 25 października 2017 r. (środa), w sali (nr 101, bud. C-D) o godz. 16.00. oraz materiały. 
Ze względu na formalne wymogi wstępu do budynków Sejmu RP prosimy o przesłanie imiennej listy osób upoważnionych do udziału w posiedzeniach wraz z nazwą reprezentowanej instytucji, na adres email: kpsn@sejm.gov.pl do godz. 15.00 dnia poprzedzającego posiedzenie Komisji.

  

   
   
Z poważaniem  
 

Ewa Soroka 
Sekretarz komisji sejmowej 
Kancelaria Sejmu 
Biuro Komisji Sejmowych 
+48 (22) 694 11 98 
 ewa.soroka@sejm.gov.p

 

http://tdw.org.pl/galeria/46. 25.10.2017.doc 

http://tdw.org.pl/galeria/MZ_pismo przew profil_46.pdf

http://tdw.org.pl/galeria/MZ_pismo przew rehab_46.pdf

http://tdw.org.pl/galeria/Inf. MZ profilaktyka zdrow_46.docx

http://tdw.org.pl/galeria/Inf. MZ rehab.med_46.docx

język polskijęzyk angielski

WESPRZYJ NAS

Wpłać darowiznę na konto:

nr 60 2030 0045 1110 0000 0386 5930

tytułem: darowizna na cele statutowe

KRS: 0000137258

 

Sprawdź gdzie działamy

Ośrodek Studiów Wschodnich

Kirgistan: aresztowanie byłego prezydenta

8 sierpnia został tymczasowo aresztowany były prezydent Kirgistanu Ałmazbek Atambajew. Zatrzymanie poprzedziły dwa nieudane szturmy sił specjalnych na jego rezydencję; zginął w nich jeden żołnierz, a kilkadziesiąt osób zostało rannych (wcześniej kirgiski parlament uchylił Atambajewowi należny byłym szefom państwa immunitet). Politykowi postawiono na razie 14 zarzutów: m.in. korupcji, nadużycia władzy, organizacji masowych zamieszek i zabójstwa.  

Rosja: sinusoida protestów

Od połowy lipca w Moskwie trwają protesty przeciwko niedopuszczeniu niezależnych kandydatów, mimo spełnienia przez nich formalnych kryteriów, do zaplanowanych na 8 września wyborów do Moskiewskiej Dumy Miejskiej. Kulminacyjnym momentem protestów stała się demonstracja 10 sierpnia, która zgromadziła do 60 tys. uczestników.

Niemiecka dyskusja o wojskach amerykańskich w Polsce

9 sierpnia amerykański ambasador w Niemczech Richard Grenell w wywiadzie dla niemieckiej agencji prasowej stwierdził: „oczekiwanie, że amerykańscy podatnicy będą utrzymywali ponad 50 tys. Amerykanów w Niemczech, a Niemcy będą wykorzystywali swoją nadwyżkę handlową na potrzeby wewnętrzne, jest obraźliwe”. Dzień wcześniej ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher na swoim koncie na Twitterze zamieściła wiadomość o tym, że „Polska wypełnia zobowiązanie do wydawania 2% na obronność w NATO, a Niemcy nie.