Majowe propozycje teatralne dla seniorów od Teatru Narodowego

drukuj
Barbara Słomka, 09.03.2017

Szanowni Państwo,

Przesyłam informację o majowych promocjach dla Seniorów.  Przypomnę zasady korzystania z promocji:

·         Promocja jest przeznaczona dla seniorów (emerytów, rencistów oraz osób, które ukończyły 65 lat).

·         Informacje o spektaklach objętych promocją w danym miesiącu można znaleźć także w broszurach repertuarowych oraz na drukach udostępnianych przed kasą główną przy Placu Teatralnym 3.

·         Aby skorzystać z promocji, wystarczy przy rezerwacji powołać się na hasło TEATR DLA SENIORÓW, a przy odbiorze biletów przedstawić dokument uprawniający do zniżki.

·         Na jeden dokument przysługują dwa bilety w cenach promocyjnych. Bilety są dostępne w sprzedaży bezpośredniej oraz poprzez rezerwację telefoniczną (nie są dostępne w systemie sprzedaży online).

 

Z wyrazami szacunku,

Paulina Szwed-Piestrzeniewicz

 

stopka

 

TEATR DLA SENIORÓW

Od stycznia 2017 roku seniorzy (emeryci, renciści oraz osoby, które ukończyły 65 lat) mogą kupować bilety w promocyjnych cenach na wybrane przedstawienia z naszego comiesięcznego repertuaru. Tańsze bilety na wybrane spektakle z repertuaru majowego można kupować i rezerwować od 1 marca.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy przy rezerwacji powołać się na hasło: TEATR DLA SENIORÓW, a przy odbiorze biletów przedstawić dokument uprawniający  do zniżki. Na jeden dokument przysługują dwa bilety w cenach promocyjnych.

TEATR DLA SENIORÓW w maju 2017 r.

 

Dziady Adama Mickiewicza w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa

5 i 6 maja, godz. 18.30, sala Bogusławskiego

cena biletów 45 zł

 

Łysa śpiewaczka Eugène’a Ionesco w reżyserii Macieja Prusa

19 maja, godz. 19.30, scena przy Wierzbowej

cena biletów 35 zł

 

W mrocznym mrocznym domu Neila LaBute’a w reżyserii Grażyny Kani

19 i 21 maja, godz. 19.00, scena Studio

cena biletów 25 zł

 

Białe małżeństwo Tadeusza Różewicza w reżyserii Artura Tyszkiewicza

27 i 28 maja, godz. 16.00, scena przy Wierzbowej

cena biletów 35 zł

 

 

Rezerwacja

pon.-pt. 9.00-19.00; sob. 11.00-19.00; nd. 16.00-19.00

tel. 22 69 20 604, 69 20 664

język polskijęzyk angielski

WESPRZYJ NAS

Wpłać darowiznę na konto:

nr 60 2030 0045 1110 0000 0386 5930

tytułem: darowizna na cele statutowe

KRS: 0000137258

 

Sprawdź gdzie działamy

Ośrodek Studiów Wschodnich

Czechy: zarzuty Komisji Europejskiej wobec premiera Babiša

29 listopada KE przekazała czeskim instytucjom odpowiedzialnym za dystrybucję funduszy UE raport końcowy z audytu dotyczącego konfliktu interesów Andreja Babiša (ANO) jako premiera Czech i zarazem beneficjenta unijnych dotacji dla holdingu Agrofert, formalnie przekazanego przez niego pod zarząd dwóch funduszy powierniczych. Raport jest niejawny, ale według opublikowanej w mediach kopii – niekorzystny dla premiera.

Niemcy: eskalacja sporu koalicyjnego o wiatraki

11 listopada opublikowano projekt ustawy o wyjściu z węgla przygotowany pod kierownictwem ministra gospodarki i energii Petera Altmaiera (CDU). Poza przepisami dotyczącymi zakończenia pozyskiwania energii z węgla do 2038 r. w projekcie zamieszczono pakiet zmian związanych z OZE, w tym postulowaną przez chadeków regulację odległościową. Zakłada ona, że odległość nowo budowanych wiatraków od osiedli mieszkalnych ma wynosić minimum 1000 m. Projekt przewiduje, że regulacja będzie miała zastosowanie już dla skupisk liczących pięć gospodarstw.

Sankcje sportowe przeciwko Rosji

9 grudnia 2019 r. Komitet Wykonawczy Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) jednogłośnie podjął decyzję o odsunięciu Rosji na okres czterech lat od udziału w międzynarodowych wydarzeniach sportowych o zasięgu światowym, w tym w igrzyskach olimpijskich (pod własną flagą Rosjanie będą mogli brać udział jedynie w kwalifikacjach). Odebrał jej także prawo do organizacji takich wydarzeń. Sankcje nie obejmują zawodów o zasięgu kontynentalnym, np. Mistrzostw Europy w piłce nożnej zaplanowanych na 2020 r.