Majowe propozycje teatralne dla seniorów od Teatru Narodowego

drukuj
Barbara Słomka, 09.03.2017

Szanowni Państwo,

Przesyłam informację o majowych promocjach dla Seniorów.  Przypomnę zasady korzystania z promocji:

·         Promocja jest przeznaczona dla seniorów (emerytów, rencistów oraz osób, które ukończyły 65 lat).

·         Informacje o spektaklach objętych promocją w danym miesiącu można znaleźć także w broszurach repertuarowych oraz na drukach udostępnianych przed kasą główną przy Placu Teatralnym 3.

·         Aby skorzystać z promocji, wystarczy przy rezerwacji powołać się na hasło TEATR DLA SENIORÓW, a przy odbiorze biletów przedstawić dokument uprawniający do zniżki.

·         Na jeden dokument przysługują dwa bilety w cenach promocyjnych. Bilety są dostępne w sprzedaży bezpośredniej oraz poprzez rezerwację telefoniczną (nie są dostępne w systemie sprzedaży online).

 

Z wyrazami szacunku,

Paulina Szwed-Piestrzeniewicz

 

stopka

 

TEATR DLA SENIORÓW

Od stycznia 2017 roku seniorzy (emeryci, renciści oraz osoby, które ukończyły 65 lat) mogą kupować bilety w promocyjnych cenach na wybrane przedstawienia z naszego comiesięcznego repertuaru. Tańsze bilety na wybrane spektakle z repertuaru majowego można kupować i rezerwować od 1 marca.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy przy rezerwacji powołać się na hasło: TEATR DLA SENIORÓW, a przy odbiorze biletów przedstawić dokument uprawniający  do zniżki. Na jeden dokument przysługują dwa bilety w cenach promocyjnych.

TEATR DLA SENIORÓW w maju 2017 r.

 

Dziady Adama Mickiewicza w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa

5 i 6 maja, godz. 18.30, sala Bogusławskiego

cena biletów 45 zł

 

Łysa śpiewaczka Eugène’a Ionesco w reżyserii Macieja Prusa

19 maja, godz. 19.30, scena przy Wierzbowej

cena biletów 35 zł

 

W mrocznym mrocznym domu Neila LaBute’a w reżyserii Grażyny Kani

19 i 21 maja, godz. 19.00, scena Studio

cena biletów 25 zł

 

Białe małżeństwo Tadeusza Różewicza w reżyserii Artura Tyszkiewicza

27 i 28 maja, godz. 16.00, scena przy Wierzbowej

cena biletów 35 zł

 

 

Rezerwacja

pon.-pt. 9.00-19.00; sob. 11.00-19.00; nd. 16.00-19.00

tel. 22 69 20 604, 69 20 664

język polskijęzyk angielski

WESPRZYJ NAS

Wpłać darowiznę na konto:

nr 60 2030 0045 1110 0000 0386 5930

tytułem: darowizna na cele statutowe

KRS: 0000137258

 

Sprawdź gdzie działamy

Ośrodek Studiów Wschodnich

Kirgistan: aresztowanie byłego prezydenta

8 sierpnia został tymczasowo aresztowany były prezydent Kirgistanu Ałmazbek Atambajew. Zatrzymanie poprzedziły dwa nieudane szturmy sił specjalnych na jego rezydencję; zginął w nich jeden żołnierz, a kilkadziesiąt osób zostało rannych (wcześniej kirgiski parlament uchylił Atambajewowi należny byłym szefom państwa immunitet). Politykowi postawiono na razie 14 zarzutów: m.in. korupcji, nadużycia władzy, organizacji masowych zamieszek i zabójstwa.  

Rosja: sinusoida protestów

Od połowy lipca w Moskwie trwają protesty przeciwko niedopuszczeniu niezależnych kandydatów, mimo spełnienia przez nich formalnych kryteriów, do zaplanowanych na 8 września wyborów do Moskiewskiej Dumy Miejskiej. Kulminacyjnym momentem protestów stała się demonstracja 10 sierpnia, która zgromadziła do 60 tys. uczestników.

Niemiecka dyskusja o wojskach amerykańskich w Polsce

9 sierpnia amerykański ambasador w Niemczech Richard Grenell w wywiadzie dla niemieckiej agencji prasowej stwierdził: „oczekiwanie, że amerykańscy podatnicy będą utrzymywali ponad 50 tys. Amerykanów w Niemczech, a Niemcy będą wykorzystywali swoją nadwyżkę handlową na potrzeby wewnętrzne, jest obraźliwe”. Dzień wcześniej ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher na swoim koncie na Twitterze zamieściła wiadomość o tym, że „Polska wypełnia zobowiązanie do wydawania 2% na obronność w NATO, a Niemcy nie.