Bezpłatny kurs komputerowy dla początkujących

drukuj
Barbara Słomka, 14.01.2017

Zapraszamy na bezpłatny kurs komputerowy dla początkujących we wtorki od godziny 13-tej, lub 15-tejSzkolenie rozpoczyna się 7 lutego br. 

Miejsce zajęć to pl. Konstytucji 4 Warsztat Warszawski.

Ilość miejsc ograniczona (kolejność zgłoszeń w tym wypadku będzie bardzo istotna).
Warunek postawiony przez organizatora -- dla chętnych, którzy nie brali udziału w dotychczas organizowanych kursach.
 
Proszę zgłaszać swoje uczestnictwo podając datę urodzenia i numer telefonu komórkowego - najlepiej pocztą mailową do mnie - slomkajk@gmail.com , ewentualnie proszę telefonować. Mój nr telefonu: 607 333 991. 
do najbliższej środy 18 stycznia.
 

język polskijęzyk angielski

WESPRZYJ NAS

Wpłać darowiznę na konto:

nr 60 2030 0045 1110 0000 0386 5930

tytułem: darowizna na cele statutowe

KRS: 0000137258

 

Sprawdź gdzie działamy

Ośrodek Studiów Wschodnich

Kirgistan: aresztowanie byłego prezydenta

8 sierpnia został tymczasowo aresztowany były prezydent Kirgistanu Ałmazbek Atambajew. Zatrzymanie poprzedziły dwa nieudane szturmy sił specjalnych na jego rezydencję; zginął w nich jeden żołnierz, a kilkadziesiąt osób zostało rannych (wcześniej kirgiski parlament uchylił Atambajewowi należny byłym szefom państwa immunitet). Politykowi postawiono na razie 14 zarzutów: m.in. korupcji, nadużycia władzy, organizacji masowych zamieszek i zabójstwa.  

Rosja: sinusoida protestów

Od połowy lipca w Moskwie trwają protesty przeciwko niedopuszczeniu niezależnych kandydatów, mimo spełnienia przez nich formalnych kryteriów, do zaplanowanych na 8 września wyborów do Moskiewskiej Dumy Miejskiej. Kulminacyjnym momentem protestów stała się demonstracja 10 sierpnia, która zgromadziła do 60 tys. uczestników.

Niemiecka dyskusja o wojskach amerykańskich w Polsce

9 sierpnia amerykański ambasador w Niemczech Richard Grenell w wywiadzie dla niemieckiej agencji prasowej stwierdził: „oczekiwanie, że amerykańscy podatnicy będą utrzymywali ponad 50 tys. Amerykanów w Niemczech, a Niemcy będą wykorzystywali swoją nadwyżkę handlową na potrzeby wewnętrzne, jest obraźliwe”. Dzień wcześniej ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher na swoim koncie na Twitterze zamieściła wiadomość o tym, że „Polska wypełnia zobowiązanie do wydawania 2% na obronność w NATO, a Niemcy nie.