2-tygodniowe wyjazdowe kursy języka włoskiego dla seniorów

drukuj
Barbara Słomka, 31.01.2017

Szanowni Państwo,

Albion House jest jedną z czołowych firm w Polsce zajmujących się organizowaniem edukacji za granicą.

W pażdzierniku 2016 wysłaliśmy do Państwa naszą ofertę na 2-tygodniowy wyjazd do Hiszpanii na naukę języka hiszpańskiego w Andaluzji, a w grudniu 2016 dodatkowo oferowaliśmy do wyboru 2 wyjazdy na Maltę na naukę języka angielskiego.

Obecnie, zgodnie z zapowiedzią, rozszerzamy naszą ofertę na język włoski i proponujemy Państwu 2-tygodniowy wyjazd do Toskanii. Podobnie, jak w przypadku wyjazdu do Sewilli, czy Malty pobyt w Orbetello obejmuje również poznawanie kultury i kuchni włoskiej poprzez uczestnictwo w programie towarzyszącym kursowi językowemu.

Również w tym przypadku uczestnicy kursu zakwaterowani są "u rodzin" w pokojach jednoosobowych, czyli nauka języka włoskiego odbywa sie praktycznie przez całą dobę.

Szkoła językowa w Orbetello organizuje swoje 2-tygodniowe kursy dla seniorów 50+ trzy razy w roku w terminach optymalnych dla nauki i równoczesnej rekreacji, czyli późną wiosną lub wczesną jesienią.

Najbliższe terminy to: 29 maja, 11 września i 9 października 2017.

Szczegółowych informacji odnośnie Włoch, Malty i Hiszpanii udzielimy telefonicznie ( 22 652 30 03 ) lub e-mailowo, a najchętniej podczas osobistego spotkania w naszym biurze w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z załączoną ofertą ( w przypadku zainteresowania możemy również dosłać nasze wcześniejsze oferty - na język hiszpański oraz język angielski ). 

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej Malec

Andrzej Malec

Specjalista ds. wyjazdów grupowych
Educational Group Travels Specialist

Biuro Albion House

Ul. Batorego 16/126
02-591 Warszawa

Tel: (48) 22 652 30 03
e-mail:andrzej@albionhouse.com.pl
Albion House- Edukacja i Praca za Granicą
SYDNEY-KATOWICE-WARSZAWA-NOWY TARG-CZĘSTOCHOWA
              Australian adventure since 1996
www.albionhouse.com.pl
www.facebook.com/AlbionHouse1996
www.youtube.com/AlbionHouseEdukacja

 

 

http://tdw.org.pl/galeria/SENIORZY 50+ ORBETELLO.pdf